Stichting MeerWonen

Jaarplan 2021: bouwen aan wonen en welzijn

terug naar nieuws

Om onze ambities scherp te houden en prioriteit te geven aan dat wat we het belangrijkst vinden voor de komende tijd, hebben we een jaarplan voor 2021 gemaakt. Nieuwe huizen bouwen voor mensen die al veel te lang wachten op een sociale huurwoning staat uiteraard hoog op ons lijstje, ook voor bijzondere doelgroepen die iets meer maatwerk nodig hebben.

Extra aandacht geven we ook aan de leefbaarheid in onze wijken met activiteiten gericht op ontmoeting en vergroening. Die activiteiten willen we graag zoveel mogelijk samen doen, met huurders en maatschappelijke partners in onze omgeving. Lees hier ons jaarplan. Daarin vindt u alle speerpunten en de wijze waarop we ze gaan uitvoeren op een rij.

Door deze website te gebruiken accepteert u de cookies zoals beschreven in het cookiebeleid.

OK